Wakacje z psem nad morzem w Hotelu Gdynia

Nasz Hotel w centrum Gdyni to miejsce stworzone do relaksu.

wakacje z psem nad morzem

Wyglądając przez okno, goście naszego hotelu mogą rozkoszować się widokiem okolicznego parku i szumem morskich fal.

wakacje nad morzem gdynia

Właśnie przez wspomnianą bliskość parku postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o możliwość spędzenia w hotelu wakacji z psem nad morzem.

wakacje z psem w gdyni

Wakacje z psem nad morzem — udogodnienia

Oferta Wakacje z psem nad morzem w Hotelu Gdynia pozwala na przyjazd ze swoim pupilem i korzystanie ze wszelkich hotelowych udogodnień. Co więcej, nasi Goście na wakacjach z psem nad morzem mogą do woli korzystać z wybiegu dla psów, który znajduje się tuż za Hotelem Gdynia, a także jednorazowo zostawić swojego czworonoga personelowi, który zadba o nie podczas nieobecności właścicieli. Jeśli więc będziesz chciał wyjść np. pozwiedzać miasto lub udać się na lokalną dyskotekę, powinieneś zgłosić to w recepcji, a hotelowy treser zajmie się Twoim czworonogiem na max. 3 h Twojej nieobecności.
Uwaga!  Za kolejne tego typu wyjścia ,,bez psa” będziesz musiał zapłacić. Godzina pracy tresera kosztuje 50 zł. 

Wakacje z psem nad morzem — pokoje

Jako urlopowicz z psem możesz spodziewać się pokoju na parterze. W zależności od ilości osób, z którymi podróżujesz, wyposażenie Twojego pokoju będzie urozmaicone o dwie miski dla czworonoga, posłanie, zapasową smycz, szelki i kaganiec, woreczki do sprzątania po psie.

Dodatkowo recepcja udostępni Ci również numer kontaktowy do zaprzyjaźnionego weterynarza, tak abyś w razie wypadków, czy innych nieprawidłowości, mógł się z nim bezpośrednio skontaktować i umówić na wizytę. 

Dostaniesz od nas także wskazówki, gdzie w Gdyni znajdują się psie kąpieliska, na które możesz chodzić ze swoim psiakiem. Powiemy Ci też, gdzie możesz udać się na dłuższy spacer. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Wakacje z psem nad morzem — opłaty za zwierzę

Hotel Gdynia pobiera opłaty za pobyt zwierzęcia w Hotelu. Bez względu na wielkość psa, obowiązuje stała cena w wysokości 49 zł za dobę.

W tej stawce pies dostaje od nas także dedykowaną karmę i naturalną wodę mineralną ze źródła do picia.