Strefa SPA w Hotelu Gdynia

Sauna, masaż, czy zabieg kosmetyczny… Czy istnieje coś bardziej relaksującego? W naszym Hotelu Gdynia możesz zaznać wszystkich tych przyjemności w strefie SPA, jaka funkcjonuje u nas od października zeszłego roku. Nowe gabinety odnowy biologicznej w Hotelu w centrum Gdyni mają za zadanie urozmaicić naszą ofertę noclegową i zachęcić do skorzystania z naszych usług także innych turystów i mieszkańców Gdyni.

 

 

 

Strefa SPA w Hotelu Gdynia

Gabinet SPA — Hotel Gdynia oferta

  • Gabinet SPA w Hotelu Gdynia oferuje rozmaite usługi kosmetyczne takie jak np. maski nawilżające na twarz, peelingi oraz terapię złuszczające i antytrądzikowe.
  • Poza tym zapraszamy także na różne rodzaje masaży, które dopasowujemy w zależności od oczekiwań klienta. Najpopularniejsze z nich to masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż antycellulitis. 
SPA gabinet Gdynia

Gabinet SPA w Hotelu Gdynia — usługi

Strefę SPA w Hotelu Gdynia tworzy znana w Gdyni kosmetolog, która na co dzień prowadzi własny, renomowany salon w Trójmieście. Korzystamy ze sprawdzonych preparatów popularnych marek kosmetycznych, które cieszą się dobrą opinią i uznaniem na świecie. Ponadto prowadzimy także ich dystrybucję. U nas możesz kupić kremy oraz inne preparaty do pielęgnacji skóry od Arkana, Thalgo i Arbonne. 

Gdynia hotel ze SPA

SPA Gdynia — ceny

Ceny za zabieg, czy masaż są zróżnicowane i wpływa na nie kilka czynników, jednym z nich jest bez wątpienia — karta klienta Hotelu Gdynia. Jeśli ją posiadasz, możesz liczyć na zniżkę w wysokości nawet 30% od ceny zabiegu. 

O kartę możesz się ubiegać, gdy przyjedziesz do naszego hotelu Gdynia po raz trzeci. Klientów, którzy już trzy razy zaufali traktujemy wyjątkowo i rabatujemy ich usługi nawet o 40%. 

Hotel ze SPA w Gdyni — bezpłatne konsultacje

Jeśli nie wiesz, jaki zabieg jest polecany dla Twojego rodzaju cery, umów się na bezpłatną konsultację z naszą kosmetolog! Specjalistka, z pewnością, dobierze dla Ciebie masaż, lub maskę, jakiej potrzebuje Twoja skóra!