Restauracja Gdynia 

Restauracja w Hotelu Gdynia zaczęła przyjmować Gości w październiku zeszłego roku. Jest to lokal otwarty, co oznacza, że nie tylko klienci Hotelu mogą z niego korzystać, ale również wszyscy mieszkańcy Gdyni i pozostali turyści, którzy spędzają wakacje w Trójmieście.

Restauracja w centrum Gdyni, jaką zarządzamy, specjalizuje się w kuchni polskiej, a dokładnie tradycyjnej kuchni kaszubskiej. 

hotel gdynia restauracja

Kulinarne specjały Hotelu Gdynia 

Nasze potrawy regionalne jednak nieco różnią się od ich pierwowzorów. Dodaliśmy do nich szczyptę kreatywności i wskutek tego zaskakującego połączenia uzyskaliśmy świetną kombinację, którą nazywamy po prostu unowocześnioną kuchnią kaszubską.

Nasze dania regionalne w nowoczesnej odsłonie zostały docenione przez licznych Gości. Lokalni mówią, że nasza restauracja w Gdyni nie ma sobie równych, jeśli chodzi o kaszubskie potrawy. Słowa pochwały z ust ,,tutejszych” znaczą dla nas najwięcej i sprawiają, ponieważ znają oni kuchnie regionalną od podszewki.  

Menu w Restauracji Gdynia 

Jak osiągnęliśmy ten efekt? Otóż oferta restauracji w centrum Gdyni jest pełna różnych wariantów dań. Począwszy od zimnych przystawek, przez zupy na aromatycznym warzywnym wywarze aż po mięsne pieczenie — w Hotelu Gdynia znajdziesz dania, które lubisz i znasz. 

Ponadto, na specjalne życzenie klienta możemy także zaoferować dania z dietetyczne. Jeśli stosujesz dietę wegetariańską, wegańską, nie tolerujesz glutenu lub masz alergię na laktozę- nie wahaj się nas o tym poinformować. Nasz Szef Kuchni z pewnością ugotuje dla Ciebie coś specjalnego, co nie wywoła przykrych reakcji żywieniowych.

restauracja Gdynia

Jeśli chcesz nas odwiedzić, możesz śmiało zabrać ze sobą przyjaciół i rodzinę. Dla większych grup udostępniamy loże z wygodnymi kanapami i fotelami. 

 

gdynia obiad ze znajomymi

Nasza przestrzeń restauracyjna liczy niemal 150 metrów kwadratowych i może pomieścić nawet 200 osób.

W restauracji Hotelu Gdynia w centrum

możesz również wyprawić uroczystość rodzinną, taką jak np. urodziny, czy jubileusz.

Zapraszamy także do rezerwacji sali na komunię, chrzciny, czy kameralne wesela.