Pakiety zniżkowe w Hotelu Gdynia

Od lat współpracujemy z wieloma lokalnymi centralnymi kultury, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Gościom mnóstwo bonów i zniżek na bilety u naszych partnerów biznesowych. 

Rezerwujesz — zyskujesz!

atrakcje gdynia dla dzieci

Park Dmuchawców Airspace

gdynia atrakcje dla dzieci

Centrum Nauki Experyment

Atrakcje w Gdyni — taniej dla Gości Hotelu Gdynia

  • Jeśli odwiedzisz nasz hotel Gdynia z całą rodziną możesz liczyć na rabat na atrakcje w Centrum Nauki Experyment oraz Airspace. Bilety do obu tych instytucji mogą być pomniejszone o 15% na warsztaty w Centrum Nauki Experyment oraz 20% do Airspace. 
  • Pełna informacja dotycząca aktualnych warsztatów organizowanych w Centrum Nauki Experyment i Airspace jest dostępna na stronie internetowej i na kontach w mediach społecznościowych obu tych instytucji. 
  • Polecamy zapoznać się nią, ponieważ zarówno Centrum Nauki Experyment, jak i Arispace to miejsca sprzyjające edukacji poprzez rozrywkę, w których dzieci mogą zażyć ogromnej dawki adrenaliny i pobawić się ze swoimi rówieśnikami. 

Aquapark Sopot — kolejny partner biznesowy Hotelu Gdynia

Niedawno nawiązaliśmy współpracę również z Aquaparkiem Sopot, który znajduje się w pobliżu Kamiennej Góry, dokładnie na granicy Gdyni i Sopotu.

Aquapark Sopot to obiekt, niemal tak oblegany jak Krzywy Domek, czy gdański posąg Neptuna, więc niezwykle cieszymy się, że udało nam się zaskarbić sympatię Aquaparku, który w dowód naszej lukratywnej znajomości, udzielił Gościom Hotelu Gdynia rabat w wysokości 15% od standardowej ceny biletu. 

Aquapark Sopot

Akwarium Gdyńskie

Nasi Goście mogą czuć się zaproszeni również do najlepszej atrakcji w Gdyni, czyli Akwarium przy Jana Pawła II 1. Wszyscy, którzy będą chcieli skorzystać z bonifikaty na wejście do Akwarium, mogą spodziewać się 25% upustu.

Akwarium Gdyńskie rokrocznie odwiedza 500 tysięcy turystów, co sprawia, że będąc w Gdyni, po prostu nie sposób ominąć tego miejsca. Średni czas zwiedzania ekspozycji wynosi około 70 minut, a w trakcie tego czasu można zobaczyć blisko 1500 organizmów żywych, które zamieszkują morza i oceany całego świata. Bogata ekspozycja Akwarium Gdyńskiego jest rozlokowana na 7 salach, na których można zobaczyć m.in. delfinarium, rekinarium, fokarium, pingwinarium, akwaterrarium, egzotarium. 

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz 30% rabatu na pierwszą rezerwację!