Organizacja uroczystości w Gdyni 

Hotel Gdynia to świetna lokalizacja na kameralną uroczystość. U nas możesz nie tylko zorganizować wesele, osiemnastkę, rocznicę ślubu, czy urodziny, ale także przenocować Gości, zrobić sesję fotograficzną w ogrodzie i potańczyć do białego rana. W zależności od rodzaju imprezy i liczebności gości jesteśmy w stanie urządzić dla Państwa spotkanie zarówno w sali konferencyjno-bankietowej, jak i w restauracji. 

Organizacja uroczystości w Gdyni 

Jak organizujemy przyjęcia w Gdyni dla Twojej rodziny i przyjaciół? 

  • Po pierwsze- planujemy, ponieważ wierzymy, że tylko dobry plan decyduje o rezultacie imprezy. Im lepiej będzie zaaranżowana, tym większą ma szansę powodzenia. Warto więc powołać się na nasze usługi w tym zakresie i pozwolić nam:
  • udekorować salę
  • zaprosić zespół muzyczny lub DJ-a
  • przygotować menu
  • ustawić stoły i winietki

 

Kompleksowa organizacja bankietów, wesel i urodzin w Gdyni

Współpracujemy z zaufanymi dekoratorami wnętrz, a także florystkami, którzy chętnie pomogą w realizacji Państwa uroczystości i zaaranżują przestrzeń zgodnie z Państwa wytycznymi.

Organizacja uroczystości w Gdyni

Oprócz tego znamy także wiele zespołów muzycznych i DJ-ów, którzy zadbają o odpowiedni akompaniament. 

gdynia organizacja imprez

Nasz Szef kuchni zaś, opracuje kilka propozycji menu i poprosi Państwa o akceptacje tej najwłaściwszej z nich. Hotelowy personel natomiast, ustawi dla Państwa stoły i krzesła w kombinacji, jaką Państwo wybierzecie. 

organizacja imprez gdynia

Masz w planach ważną uroczystość? Nie wiesz, gdzie ją zorganizować?

Skontaktuj się z nami! Wspólnie na pewno uda nam się coś zaradzić!