Sale konferencyjne na wynajem w Gdyni w Hotelu w centrum

 Zastanawiasz się, gdzie urządzić konferencje w Trójmieście? A może chcesz zaprosić swoich pracowników na wyjazd integracyjny do Gdyni? Masz w planach szkolenie lub spotkanie biznesowe, a brak Ci pomysłu na miejsce, w którym mógłbyś zorganizować dane przedsięwzięcie?

Hotel Gdynia w centrum czeka właśnie na Ciebie! 

 

 

konferencje Gdynia

Hotel w Gdyni — Twoje centrum biznesowe

Nasz biznesowy hotel w Gdyni kompleksowo zajmuje się konferencjami i organizacją castingów, wykładów, zgromadzeń i innych uroczystości pracowniczych. Dysponujemy trzema salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 100 metrów kwadratowych. Co istotne, sale można złączyć w jedną całość, ponieważ rozdziela je system ścianek mobilnych. Taki design zapewnia dużą funkcjonalność i pozwala na zaaranżowanie przestrzeni według indywidualnych preferencji klienta. Sale konferencyjne w Hotelu Gdynia są w pełni wyposażone! Znajdziesz na nich projektory, rzutniki, mikrofony, ekrany LCD, tablice interaktywne, stanowiska komputerowe.

Konferencje w Gdyni w hotelu — kompleksowa obsługa

Sale konferencyjne w hotelu Gdynia to idealne miejsce na spotkanie biznesowe również z innego powodu. Hotel Gdynia nie tylko udostępnia przestrzeń, ale oferuje również catering i pełną obsługę kelnerską. W ramach wynajmu sali możemy zapewnić Ci i Twoim współpracownikom zarówno kawę, herbatę jak i słodki poczęstunek na lunch i dwudaniowy obiad z deserem. Co więcej, po szkoleniu lub konferencji zapraszamy naszych przyjezdnych Gości do wynajmu pokojów. Gwarantujemy, że w naszych wnętrzach zaznają Państwo spokoju i odpoczną przed kolejnym dniem wyteżonej pracy umysłowej. 

Hotel Gdynia- udogodnienia dla biznesmenów

  • Nasz Hotel dysponuje dwoma saunami, gabinetem SPA oraz siłownią i tarasem widokowym. Goście mają więc wiele możliwości, z których mogą skorzystać po szkoleniu, aby się odprężyć.
  • Kolejnym atutem hotelu jest też fakt, że mieści się on w centrum, tuż przy Łużycka Business Center. To sprawia, że będziesz mógł nawiązać nowe znajomości biznesowe i poszerzyć sieć kontaktów.
  • Jeśli wybierasz się do Gdyni w interesach, pamiętaj o naszych business lunchach. U nas możesz wynająć stolik i porozmawiać o kontaktach z inwestorami w pozytywnej i nieformalnej atmosferze baru w Hotelu Gdynia. 

 

Najczęściej zadawane pytania

W tym celu najlepiej skontaktować się bezpośrednio z recepcją, wysyłając do nas zgłoszenie przez zakładkę KONTAKT.

Nie, niestety nie zezwalamy naszym Gościom na korzystanie z usług innych restauracji w Gdyni.