Bar w Gdyni

Nasza restauracja w centrum Gdyni składa się również z Baru Gdynia, do którego Goście mogą się udać tuż po obiedzie. Bar Gdynia to także miejsce spotkań turystów, jak również biznesmenów, którzy w Hotelu Gdynia znaleźli się przez delegację.

 Bar w Gdyni to przestrzeń służąca niezobowiązującym rozmowom o biznesie, które odbywają się w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Często zdarza się, że delegaci zapraszają do niego swoich partnerów biznesowych i omawiają różne kwestie przy tzw. business lunchu.

bar w hotelu gdynia
business lunch gdynia

Business Lunch w Gdyni

Business lunch w Barze Gdynia można zamówić od 10:00 do 16:00. Posiłki, jakie są dostępne w ramach business lunchu to zwykle zdrowe fast foody, czyli np. burger z dorsza z frytkami warzywnymi oraz tosty zapiekane z jajkiem i awokado, ciasto pasterskie, zapiekanka z młodych ziemniaków i sera, czy sałatka makaronowa z brokułami, a także carpaccio z buraka i chipsy z batatów.

Oprócz nietypowego menu polecamy również skosztować naszych drinków z karty takich jak: klasyczne cuba libre, malibu, mojito, pinacolada, margarita, a także oryginalne i unikatowe drinki my place, które są opracowane na bazie autorskich przepisów naszych barmanów. 

romantyczna kolacja gdynia

Romantyczna kolacja w Gdyni

Bar w Gdyni to także wspaniałe miejsce na zorganizowanie romantycznej kolacji w Gdyni. Designersko urządzone wnętrza i kameralny charakter baru zapewnia maksimum dyskrecji i gwarantuje udany wieczór. Pary, które rezerwują u nas stolik, mogą liczyć na świetne dania, takie jak np. deska włoskich specjałów, pizza składająca się z dwóch połówek, z samodzielnie wybranymi składnikami, jak również szeroką ofertę win z winogron pochodzących z lokalnej winnicy, które z pewnością uświetnią romantyczny wieczór.

Przy suto zastawionym stole pary mogą spokojnie porozmawiać, co umożliwimy im, zastawiając ich stolik parawanem. Stoliki w barze znajdują się pod oknem, z dala od bufetu. Co więcej, w Barze Gdynia pary nie muszą obawiać się także głośnej muzyki. Preferujemy bowiem spokojne brzmienia, które akompaniują barmanom w pracy i wprawiają w pozytywny nastrój. 

Chcesz zarezerwować business lunch lub romantyczną kolację w Hotelu Gdynia?

Skontaktuj się z Restauracją Gdynia w celu szczegółowego omówienia naszej oferty.